Stresten Uzak, Kaliteli Bir Yaşam

Doğa ile iç içe, yaşam kalitesine katkı sağlayan ve her yönü ile örnek gösterilecek muhteşem bir proje: Sapanca Mesken… Butik özelliklere sahip bu projeye, Sapanca Gölü’nün eşsiz manzarası eşlik ediyor. Konforu, rahatlığı ve yüksek standartları da beraberinde getiren Sapanca Mesken ile rüya gibi bir yaşam alanına sahip olabilirsiniz.

Neden Sapanca?

Her mevsimi doyasıya yaşayabileceğiniz Sapanca Bölgesi; doğal güzellikleri, tertemiz havası ve nezih konumu ile sizi, şehrin yorucu ve gürültülü kalabalığından uzaklaşmaya davet ediyor. Lokasyon olarak Türkiye’nin iki önemli şehri Ankara ile İstanbul arasında yer alan bölgede, Marmara Bölgesi’nin çarpıcı güzelliklerinden biri olan Sapanca Gölü’nün manzarasına da doyacaksınız.

İdeal Lokasyon

Sapanca/Dibektaş;

 

Kırkpınar’a 6 km,

Şehir merkezine 8 km,

Kartepe Kayak Merkezi’ne 25 km,

Sabiha Gökçen Havalimanı’na 100 km,

İstanbul’a 140 km,

Ankara’ya 320 km mesafede yer alıyor.

Proje Özellikleri

Her bir villa arsa alanının 835 m2 olduğu, 4 adet 2’şer katlı müstakil dubleks villalardan oluşan bu özel projede;

Alt katta 2 oda, 1 salon, 1 pişirme mutfağı ve servis mutfağı, üst katta yatak odaları bulunuyor. Toplam 5 oda ve her bir odada tuvalet & banyo mevcut olup, her villaya ait müstakil havuz, bahçe, kamelya ve kapalı otopark da bulunuyor.

Yeşil ile mavinin arasında, özenle konumlandırılmış Sapanca Mesken Villaları, Sapanca Gölü’nün muhteşem manzarasını sizlere sunuyor.

Merak Ettiğiniz Her Konuda Size Bilgi Verelim

Bu çok özel projemizde bir villaya sahibi olmak ister misiniz?

[gravityform id=”5″ title=”false” description=”false” ajax=”true”]